Beylikduzu-Kirmadan-Kamerali-Su-Kacagi-Bulma

Beylikdüzü Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Bulma

8.2.2018 17:00:48


    İstanbul  Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden biri olan Beylikdüzü,  residance ve sitelerin bolca  bulunduğu ve her geçen gün  yeni yapıların eklendiği  gelişmekte olan  bir yerleşim birimidir.

   Konut sayısının bu denli yüksek oluşu da beraberinde tesisat problemlerinin artışını getirmektedir ki  Altyapı Tesisat olarak senelerdir hizmet verdiğimiz Beylikdüzü’nde,  tertemiz bir isim ve muntazam işler  bıraktığımızı düşünüyoruz.

   Su kaçağı, gizli su kaçağı, tavandan sızıntı, tavanda kabarma, nem oluşumu, lavabo tıkanıklığı, wc tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, pimaş açma, pimaş yıkama, kayıp logar bulma,vb… sorunlarınızda Kırmadan kameralu du kaçağı tespit cihazımızla  kaçaklarınızı bulup onarıyoruz.Ya da tıkanıklık yaşadığınız her türlü mekanda, kamerakı robot cihaz  vasıtasıyla  tıkanıklık sorunundan kurtulmanızı sağlıyoruz.

   Eviniz  inşaat  alanına  dönmesin ! Eski su tesisatçıları gibi banyonuzu, mutfağınızı, evinizi, iş yerinizi  harap eden, kırıp döken insanlara ve şirketlere itibar etmeyiniz.