Esenyurt-Kirmadan-Su-Kacagi-Bulma

Esenyurt Kırmadan Su Kaçağı Bulma

9.2.2018 12:51:08

 

              Tesisatınızda oluşan su kaçakları ve tıkanıklıklar artık  problem  değil. Bu durum  zahmetsiz ve profesyonel  bir müdahaleyle kabus olmaktan çıkıyor. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Esenyurt ilçemizde  7/24 gezici servis ekiplerimiz bulunduğundan, bu tarz bir problemle karşılaşmanız durumunda bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

              Servis talebiniz sonrasında uzman ekiplerimiz gerekli tüm cihazlarla birlikte evinize gelir ve kaçağınızın yerini tespit eder. Hem de 15 dakika gibi kısa bir sürede! Probleminiz ister tesisatınızdaki su kaçağı olsun, isterse lavabo ya da banyo tıkanıklığı olsun, zamanında müdahale ile can sıkıcı durumlar yaşamadan ondan kurtulmanız mümkün.

              İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Altyapı Tesisat olarak iddia ediyoruz ! Yönlendirdiğimiz ekip arkadaşlarımızın profesyonel tavır ve kusursuz çalışmalarını gördüğünüzde ne denli doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

              Esenyurt kırmadan kameralı su kaçağı bulma konusunda iddialı olduğumuz gibi, tıkanıklık açma, pimaş açma, pimaş yıkama, petek temizleme,vb.  konularda da büyük tecrübeye sahip olduğumuzu bilmenizi ister, en kısa sürede  garantili hizmetimizle tanışmanızı öneririz.