Eyup-Kirmadan-Kamerali-Su-Kacagi-Bulma

Eyüp Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Bulma

8.2.2018 16:59:21

 

   İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden biri olan Eyüp ilçesi, gerek eski yapıların bulunması, gerekse eskilerin yıkılıp yenilerinin inşa edilmesi anlamında gelişmekte olan ve ciddi nüfus yoğunluğuna sahip bir yerleşim birimidir.

   Konut sayısına oranla karşılaşması muhtemel tesisat problemleri de doğru orantılı olarak artış göstermektedir.  Eski tesisat ustalarının kullandığı yöntemler, kırıp dökerek kaçağı bulma işlemi artık tarih oldu. Fakat üzücü olan şudur ki; günümüz teknolojisine rağmen eski yöntemleri benimseyen ustalar ve firmalar varlığını sürdürmekte ve su kaçağı bulma konusundaki iddialarına yersiz bir şekilde devam etmektedirler. Bu tarz çalışan usta ya da firmalara denk gelmeniz durumunda başınıza gelmesi muhtemel olaylar zinciri, mevcut durumunuzu hayal gücümüzü zorlayacak derecede dramatik bir boyuta taşıyabilir.

   Siz siz olun her türlü tesisat probleminizde teknolojik cihaz kullanan, kurumsal bir firmadan yardım talebinde bulunun. Eyüp kırmadan su kaçağı bulma konusunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.  Biz sektörde iddiamızı ve farkımızı ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Altyapı Tesisat olarak, olabilecek en süratli, en temiz işçilik ve en ekonomik haliyle siz değerli müşterilerimizin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz.