PETEK TEMİZLEME

PETEK-TEMIZLEME

                Petek temizleme ve petek  temizleyen firma adlı makalemizi incelemektesiniz.

      Petek temizleme işlemi her yıl düzenli olarak yaptırmanız halinde,  kombi , petek ve kaloriferlerinizden maksimum verimi almanızı sağlayan kilit noktadır.

      Kalorifer   petekleriniz  zaman içerisinde eski performansını kaybetmeye başlar.  Peteğin alt kısmı ısınmıyor, evin en uç odasındaki petek hiç ısınmıyor ise , dereceyi yükseltmenize rağmen istediğiniz verimi alamıyorsanız petek temizleme işlemine ihtiyacınız var demektir.

     Tesisat borularında ve radyatörlerde oluşan tortu halindeki kalıntıların temizlenmesi ve tesisata koruyucu sıvı eklenmesinden oluşan petek temizleme işlemi için, ileri teknoloji kullanan tesisat firmalarından, petek temizleyen firma olarak bizden destek almanız yararınıza olacaktır. İstanbul çapında hizmet veren uzman ekibimiz 1 saat gibi kısa bir süre içinde tüm peteklerinizi garantili bir şekilde temizleyecek ve kontrolünü sağlayacaktır.

     Petek temizleme konusunda, kombi bakımınızı yaptırdığınız servisler sorununuzu çözme konusunda bilir kişi değildir.  Probleminizi en hızlı ve kalıcı olarak çözecek kişi petek temizleyen firma personelidir.

 Anahtar Kelimeler ; Petek temizleme,  petek temizleyen firma,  peteklerim ısınmıyor,  radyatör temizleme,  ilaçlı petek temizleme,  kimyasal ile petek temizleme