SU TESİSATÇISI

SU-TESISATCISI

                Su tesisatçısı , kameralı su tesisatçısı adlı makaleyi incelemektesiniz.

   Yaşamımızın olmazsa olmazı olan ve devamlı olarak kullanılan suyun öneminden bahsetmeye gerek yoktur. Su ile herhangi bir sorun yaşadığımızda gerek günlük işlerimiz olsun gerekse temizlik ve hijyen konusunda tedirgin olmamak içten bile olmazdı. Böyle vakalarda doğal olarak su tesisatçısı arayışına gireriz.  Bu nadide bileşik maddenin bizlere ulaşabilmesi için su tesisatçısı tarafından pimaş borularla yaşam alanlarımıza kadar ulaşımı sağlanır. Döşemesi yapılan ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, zaman içinde yıpranan pimaşlar su kaçaklarına ya da tıkanmalara sebep olur.

    Su tesisat işi komplike bir iş olmakla beraber, bir domino taşı misali, düzen içerisinde halkalardan oluşmaktadır. Yaşam alanımıza girdiği ilk an olan su sayacından başlayıp, su tesisat boru döşemelerinin dayanabileceği basınca, sıcaklığa, soğukluğa, yumuşaklığa ve ses yalıtımına uygun olması büyük önem arz etmektedir. İş böyle olunca su tesisat sektörü baştan sağma yapılacak bir iş olmamakla birlikte, aksine titizlik ve iş prensibi ile yapılması gerekmektedir. Sıcak su ve soğuk su tesisatının önemi büyük rol oynamaktadır.

     Günümüzde birçok sebepten dolayı su tesisat kaçakları ile ilgili sorunlar ile karşılaşabiliyoruz.  Başlıcalarını sıralamak gerekirse ;

Tesisat döşeme borularının fabrika hataları, ucuzluğu ve TSE damgası taşımaması
Tesisat döşeme işlemi sırasındaki işçilik hataları
Pimaşta oluşan çatlaklar ve çökmeler
Şebeke su basıncının ansızın yükselmesi
Piyasada satılan lavabo aç, tuvalet aç adı altındaki kimyasal maddeleri kullanmak
Gider hattındaki boruların tıkanması altında sıralayabiliriz. Ve bu istemediğimiz ve rahatsız edici durumlar karşısında iş yerimiz, evimiz, yaşam alanımızın içerisinde bulunan kare bodurlarımız, fayanslarımız ve dolaplarımız zarar görebilir.
    Kameralı su tesisat hizmeti veren firmaların ne tür yöntemlere başvurarak bakım ve onarımlar yaptığını bilmekle beraber, kameralı su tesisat firmasının işin ehli olması da bir  o kadar mühim konudur. Şayet işin içerisinde kırma, dökme ve günümüzde kullanılmayan kaba kuvvet var ise kesinlikle doğru firma değildir. Zira yaşam alanımız harabeye dönecektir. İş böyle olunca alanında uzman ve ehli kameralı su tesisatçısından destek almak en makbulü olacaktır.

    İstanbul su tesisatçısı olan firmamız bünyesindeki işler hassasiyet ve titizlik ile yapılmaktadır. İstanbul bölgesinde hizmet vermekte olan kameralı su tesisat firması olarak kullandığımız teknolojik ürünlerden bahsedecek olursak.

Termal görüntüleme yöntemi
Akustik dinleme yöntemi
Kameralı noktasal tespit görüntüleme yapan cihazlarımız ile sorun ne olursa % 100 çözüm garantisi vermekteyiz. Altyapı Tesisat farkı ile 7/24 tüm İstanbul ilçelerine  hizmetimiz mevcuttur. 
Anahtar Kelimeler; Su tesisatı, Su tesisatçısı, Kameralı su tesisatçısı, İstanbul su tesisatçısı, Altyapı Tesisat