KIRILAN BÖLGEYİ ONARIRIZ


       Kameralı noktasal su kaçağı bulma işlemlerinden sonra oluşan, onarım işlemi için gerekli bölgenin kırılıp tekrardan onarılması işlemini kaleme aldık. Kırılan bölgeyi onarırız.

       Su kaçağı tamirine başlamadan önce ilk işlem olarak su sızıntısının ana kaynağının bulunması gerekmektedir. Günümüzde alanında ehli kurumsal firmalarda bulunan teknolojik donanımlar ve işinin ehli ustalar vasıtası ile noktasal su kaçakları bulunmaktadır. Cihazların sunduğu kolaylık ile de tespit süreci kısalıp, bununla birlikte tamirat süresi bir hayli kısalmıştır. Modern cihazların yanı sıra bu donanımları %100 performans ile kullanabilecek tesisat ustaları da önemlidir.

       Su kaçağı işlemi için başvurduğunuz firmamız yaşam alanınıza randevu için verilen saatte gelir. Cihazlar eşliğinde kaçak tespit edilir. Kaçak tespit işlemi bitiminde siz değerli müşterilerimize onarım için uygun fiyat verilir.  Kaçağı bulduk fakat siz dilerseniz kırılan bölgenin onarım işlemini dilediğiniz gibi yapabileceğini düşündüğünüz bu kişi kendiniz olabilir, farklı bir tesisat firması olabilir, buna yaptırabilirsiniz. Bizim size kırılan bölge onarımı için olabilecek en uygun onarım maliyetini vereceğimizden şüpheniz olmaması ile birlikte az önce belirttiğim olay içinde özgür olmaktasınız.

       İstanbul geneline hizmet veren firmamız, işinin ehli ustaları ve geniş servis ağı ile her gün onlarca yaşam alanının su kaçağı tespitini, onarım işlemini ve kırılan bölgeyi onarmaktadır. Bu denli günlük hayatımızı yakından ilgilendiren hususlarda lütfen seçeceğiniz firmalara özen gösteriniz.

      Firmamız teknolojik cihazlar eşliğinde tespit ettiği problemlerinizi en uygun onarım çözümleriyle garantili bir halde gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz tüm hizmetler 2 yıl güvence kapsamında olup. 7/24 İstanbul tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Altyapı Tesisat olarak her türlü tesisat problemlerinizde yanınızdayız.