SERVİS GARANTİ KOŞULLARI ve SERVİS BÖLGELERİMİZ


                Altyapı Tesisat' ı servis garanti koşulları, garanti kapsamı ve İstanbul' un tüm ilçelerine verilen servis hizmet ağı adlı makaleyi okumaktasınız.

     Altyapı Tesisat' ı olarak yaptığımız tüm işlerin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yaptığımız tüm işler her zaman belirttiğimiz gibi 2 yıl garanti kapsamındadır. 2014 yılından bu yana daima müşteri yanlısı ve "müşteri daima haklıdır" düşünce politikamızdan hiç bir şey eksilmedi.  Bunu içtenlikle söyleyebiliriz. Fakat nadirde olsa öyle pozisyonlar oluyor ki (%5 - %10 karşılaşılabilen) verilen hizmetten sonra kesinlikle anlaşılan kullanıcı hatası yahut, istemsiz zarar verme veya doğal etkenler.

    Yukarı bahsi geçen sorunlar, problemler ve kullanıcı hatası olduğu tespit edilmemiş her türlü hizmetimizde. Ekstra ücret almadan elimizde ki işi tekrar orjinal haline çeviriyoruz.

    Altyapı Tesisat olarak İstanbul' un A' dan Z' ye tüm ilçelerine garantili servisimiz mevcuttur. Firmamız teknolojik cihazlar eşliğinde tespit ettiği problemlerinizi en uygun onarım çözümleriyle garantili bir halde gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz tüm hizmetler 2 yıl güvence kapsamında olup. 7/24 İstanbul tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Altyapı Tesisat olarak her türlü tesisat problemlerinizde yanınızdayız.