SU KAÇAĞI BULAN FİRMA


         Su kaçağı nasıl bulunur adlı makalemizde bu konuya detaylıca değinmiştik. Bu makalede Altyapı Tesisat olarak tüm İstanbul bölgesine servis hizmeti veren firmamızdan bahsedeceğiz.

         Günümüz son model teknoloji ithal ettiğimiz cihazlar yardımı ile su tesisatı, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve bilimum konularda hizmet vermektedir.

Neden Altyapı Tesisat diyecek olursanız, 7/24 aktif, garantili hizmet, geniş servis ağı ve işinin ehli ustalarımız ile konuya direk dahil olup, siz değerli müşterilerimizi en kısa sürede ve en az maliyet ile tesisat problemlerinizden kurtarmak birincil vazifemizdir. İş böyle olunca 2014 yılından bu yana bir çok referansa sahip şirketimizin, siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüp "müşteri hassasiyet ilişkisi" çizgimizden asla taviz vermediğimizi siz değerli müşterilerimizin geri bildirimlerinden ve geri dönüşlerinden net bir şekilde anlamaktayız. Bu da bizi hayliyle mutlu etmektedir.

        Kırmadan su kaçağı bulan, noktasal tespit eden, robotla tıkanıklık açan, kamera ile su kaçağı bulan firmamız işin ehli ustalar ve modern cihazlar eşliğinde çok kısa sürede tesisat sorunlarınızı çözüp, sorunlardan kaynaklı rahatsızlığınızı bertaraf edecektir.

        Firmamız teknolojik cihazlar eşliğinde tespit ettiği problemlerinizi en uygun onarım çözümleriyle garantili bir halde gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz tüm hizmetler 2 yıl güvence kapsamında olup. 7/24 İstanbul tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Altyapı Tesisat olarak her türlü tesisat problemlerinizde yanınızdayız.